Hakkımızda

Biz Kimiz?

Uzun yıllar matbaa, ajans ve kişiye özel ürünler sektöründeki deneyimlerimizi 2015’de muhurevi.com sitesini kurarak devam ettirmeye karar verdik. Türkiye’de bir ilke imza atarak yüzlerce model ve marka arasından en iyilerini sizin için bir sitede topladık. %30’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Kişiye öze mühür ve firmalara özel kaşe kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

 

Önceliğimiz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, sizlerin mutluluğu. Üyelerimize muhurevi.com güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Zamanında teslim

Ürünlerimizin sizlere en güzel ve güvenilir şekilde gelmesi için çalışıyoruz. Ürünlerin üzerindeki tasarımlar kişiye özel olduğu için size ulaşması 5-7 iş gününü bulabilir. Bu yüzden sipariş verirken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz ama söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

 

Site Güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. muhurevi.com, verilerinizin güvenliğini sağlamak için elinden gelen her türlü önlemi almaktadır. Kredi kartı bilgileriniz muhurevi.com tarafından saklanmaz.
Etiketler:indirimli,ucuz,internetten,kase,yapımı,yaptır,muhur yapımı,online,muhur yaptirma,muhur satın al,!pn,Hakkımızda